Paylaştığımız dosyalar internette birçok sitede bulunabilecek tarzda olan kaynaklardır.Eklediğimiz dosyalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamaktayız.Dosyalar üzerinde asıl kaynağı bulabildiğimiz durumlarda adreslerini ve sitelerini belirtmekteyiz. Bulamadığımız dosyaları da olduğu gibi yayınlamaktayız. Dosyalar eğitim amaçlı olup satılmaları yasaktır.

Kur’an İnsanı

20 Ocak 2016 Ekleyen: admin

Kategoriler: Çeşitli, İlahiyat

Tarih : 20 Ocak 2016

UYARI : Paylaştığımız dosyalar internette birçok sitede bulunabilecek tarzda olan kaynaklardır.Eklediğimiz dosyalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamaktayız.Dosyalar üzerinde asıl kaynağı bulabildiğimiz durumlarda adreslerini ve sitelerini belirtmekteyiz. Bulamadığımız dosyaları da olduğu gibi yayınlamaktayız. Dosyalar eğitim amaçlı olup satılmaları yasaktır.

İNDİRMEK İÇİN :

Kur’an İnsanı.ppt

       

1 Yorum

  1. Misafir

    ETİKETLER : Kur’an İnsanı Pdf,Kur’an İnsanı İndir,Kur’an İnsanı Hakkında,Kur’an İnsanı Dosya,Kur’an İnsanı e-not,Kur’an İnsanı e-notlar,Kur’an İnsanı enotlar,Kur’an İnsanı Not,Kur’an İnsanı enot,Kur’an İnsanı Ödev,Kur’an İnsanı Ppt,Kur’an İnsanı Ders,Kur’an İnsanı Sunu,Kur’an İnsanı Ders Notu

    20 Ocak 2016 - 20:30 – Cevapla

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.