Paylaştığımız dosyalar internette birçok sitede bulunabilecek tarzda olan kaynaklardır.Eklediğimiz dosyalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamaktayız.Dosyalar üzerinde asıl kaynağı bulabildiğimiz durumlarda adreslerini ve sitelerini belirtmekteyiz. Bulamadığımız dosyaları da olduğu gibi yayınlamaktayız. Dosyalar eğitim amaçlı olup satılmaları yasaktır.

Telif Hakkı Bildirim

UYARI : Paylaştığımız dosyalar internette birçok sitede bulunabilecek tarzda olan kaynaklardır.Eklediğimiz dosyalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamaktayız.Dosyalar üzerinde asıl kaynağı bulabildiğimiz durumlarda adreslerini ve sitelerini belirtmekteyiz. Bulamadığımız dosyaları da olduğu gibi yayınlamaktayız. Dosyalar eğitim amaçlı olup satılmaları yasaktır.

 

 

 

Sitemizde birçok kaynağı paylaşmaktayız. Bunların hangileri telif hakkı kapsamına girer diye düşündüğümüzde sıkıntılar yaşayabilmekteyiz. Kimi zaman yanlış bildiklerimiz yüzünden hatalar yapabiliyoruz. Paylaşımlarımızın telif hakkı kapsamında olmamasına özen gösteriyoruz. Çoğunu internetten eğer iyi bir kullanıcıysanız rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Bu siteyi oluşturmamızdaki amaç faydalı olabilecek kaynakları , ders notlarını kategorilemek ve eğitime bir nebze olsun katkıda bulunmaktır. Sitedeki reklamlar alan adı, sunucu vs. gibi giderler için eklenmiştir. Onun dışında bizlere katkısı yoktur.

Paylaşımlarımızdan herhangi birinin telif hakkı kapsamına girdiğini düşünüyorsanız bize iletişim sayfasından mesaj atınız.

 

 

       

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.