Paylaştığımız dosyalar internette birçok sitede bulunabilecek tarzda olan kaynaklardır.Eklediğimiz dosyalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamaktayız.Dosyalar üzerinde asıl kaynağı bulabildiğimiz durumlarda adreslerini ve sitelerini belirtmekteyiz. Bulamadığımız dosyaları da olduğu gibi yayınlamaktayız. Dosyalar eğitim amaçlı olup satılmaları yasaktır.

Pepsi Twist Hakkında

11 Nisan 2018 Ekleyen: admin

Kategoriler: Deneyim

Tarih : 11 Nisan 2018

UYARI : Paylaştığımız dosyalar internette birçok sitede bulunabilecek tarzda olan kaynaklardır.Eklediğimiz dosyalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamaktayız.Dosyalar üzerinde asıl kaynağı bulabildiğimiz durumlarda adreslerini ve sitelerini belirtmekteyiz. Bulamadığımız dosyaları da olduğu gibi yayınlamaktayız. Dosyalar eğitim amaçlı olup satılmaları yasaktır.

Eskiden hatırlarsanız Pepsi Twist vardı. Kolanın limonla karışımından elde edilmiş farklı bir tattı. Uzun süre önce nedense üretimi durdurmuşlardı. Fakat geçen hafta markete gittiğimde dolapta denk geldim. Tadını merak ettim. Bu önceki Pepsi twistten farklıydı. Üzerinde yeşil limon resmi vardı. Neyse bir kutu aldım. Tadı twistten daha güzeldi bence. Normal kolanın tadından daha hoş geldi onu da söylemeden geçemeyeceğim.
Kola pek faydalı bir içecek değil ama ara ara aldığım oluyor. Şimdilik bu kadar. Görüşmek üzere

       

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.